Påmeldingsskjema

Frokost er inkludert i prisen for overnatting. 

Informasjon

Sted
Clarion Hotel & Congress Oslo Airport, Gardermoen
Tid
Fra fredag 31. mars 2017 kl. 16.00
Til mandag 3. april 2017 kl. 16.00

Aktiviteten er ferdig og det er ikke mulig å melde seg på lenger.

Deltagere

Fornavn

Etternavn

Klubb

Thore Thoresen Aerobatic Club og Norway
Rune Haugen Asker Modellklubb
Rune Pavestad Aurskog Høland
Bjørn Egenberg Bergen Aero Klubb
Atle Kubon Halvorsen Bergen Aero Klubb
Pål Nesfossen Bergen Aero Klubb/Mikro
Arild Berland Bergen Aeroklubb
Andreas Haaland Bergen Aeroklubb
Jan Vegard Carlsson Bergen Fallskjermklubb
Nina Krogstad Bergen Fallskjermklubb
Håkon Søgnen Bergen Fallskjermklubb
NIls Jordheim Bergen Hang- og Paragliding Klubb
Ben-Erik Ness Bergen Modellflyklubb
Yngve Johnsen BME Johnsen AS
Jan-Tore Edvardsen Bodø fallskjermklubb
Vegar Sandstrak Bodø Fallskjermklubb
John Eivind Skogøy Bodø flyklubb
Morten Wilmann Bodø Flyklubb
Jonas F. Høyem Bodø Modellflyklubb
Ole Jørgen Løvland Bygland Luftsportsklubb
Tomm Lund Bærum Modellfly Klubb
Pål Stavn Bærum Modellfly Klubb
Anders Holt Jacobsen Bæum Modellfly Klubb
Christer Flage Bømoen føykøubb
Arild Langseid Cirrus
Espen Bakke Cirrus RCFK
Henrik Lid Scharff Dramme og Omegn (Drop)
Jon Vedum Drammen FK
Narve Jensen Drammen MFK
Thor Johansen Drammen Modellflyklubb
Jan Arild Lindstad EFKS
Marit Lindstad EFKS
Bernt Smedal EFKS
Stig Børrestuen Elverum Flyklubb
Pål Bergan F/NLF
Camilla Ledsaak Lundal F/NLF
Ann Kristin Bogen F/NLF sentralt
Espen Minde Høst F/NLF SU
Derek Droughton F/NLF/Landslagsansvarlig
Eirik Breen F/NLF/SU
Einar Huseby F/NLF/SU
Tormod Veiby FAI-CIMA Delegat
Stian Surlien Fallskjermklubben Krigsskolen
Jørgen Rummelhoff Flyklubben Øst
Dagfinn Terning Flytjenesten
Dan Isdahl-Engh Follo Flyklubb
Lars Arne Forus RC
Ove Grafsrønningen Forus RC Klubb
Reidar Johansson Forus RC Klubb
jan lødner Forus rc klubb
Terje Gundrosen Fredrikstad Modellflyklubb
Kjell Tore Pettersen Fredrikstad Modellflyklubb
Finn Arne Stavik Føniks FSK
Marit Elise Tveeikrem Føniks fsk
Thore Bråthen Gardermoen
Jarle Espelund Gardermoen Flyklubb
Egil Risbø Gardermoen Flyklubb
Rebecca Hansen Gardermoen Seilflyklubb
Arild Kenneth Kalhovd Gardermoen Seilflyklubb
Tore Bjørnstad Gardermoen SFK
Olav Holden Gauldal Seilflyklubb
Ulf Hustad Gauldal Seilflyklubb + NTNU Flyklubb
Erland Fløtten GFSK
Laila Volden Baraa Gjest
Tor Heine Bossum Gjøvik & Omegn MFK
Åge Ensrud Gjøvik og Toten
gunnar emil fjeld Grenland fallskjerm klubb
Oddvar Thommesen Flølo Grenland Fallskjermklubb
Steinar Kaalstad Grenland Flyklubb
Ole Jonny Sivertsen Grenland Flyklubb
Max Olsen GrenlandFlyklubb
Kjell Færestrand Gulen Luftsportsklubb
Yngve Bøe Haugom HaGL
Olbjørn Lien HaGL
tor marius madsen HaGL
Hans Gjengedal Hallingdal
Magne Skredderberget Hallingdal Flyklubb
Christer Bonde Hallingdal Paraglider Klubb
Håkon Fosso Hardanger MFK
Torleif Staveland Haugaland seilflyklubb
Geir Magne Andersen Hedmark Flyklubb
June Cecilie Karlgård Hedmark Flyklubb
Steinar Storm Kristiansen Hedmark Flyklubb
Pål S. Vindfallet Hedmark Flyklubb
Trond Sandvold Helikopterklubb/komite
Milan Lindauer Hof paragliderklubb
Alf Siguerd Nipe Humla Paramotorklubb
Runar Halling Hvittingfoss Luftsportklubb
Trude Steen Hvittingfoss Luftsportklubb
Jostein Øysæd Hvittingfoss Luftsportklubb
Kjell-Harald Nesengmo Indre Salten Paragliderklubb
Arve Nielsen Indre Salten Paragliderklubb
Lisbeth Laupsa Ingen -er ledsager
Torunn Schaathun Ingen -er ledsager
Marianne Solbakken Ingen -er ledsager
Stein Erik Lundblad Jarlsberg MFK
Geir Saxegaard Jeløy - Seil og Mikroflyklubb
Einar Bjørnebekk Jeløy seil
Tom Arne Melbostad Jeløy seil- og mikroflyklubb
Lise Grønskar Journalist
Jostein H Reinsnos Jæren Hang og Paraglider Klubb
Kari-Anne Jacobsen Jæren Hang- og Paraglider Klubb
Per T Høyland Jæren MFK
Kim Kenneth Årstad Jæren Mikroflyklubb
Lars Haukom Kjevik
Hans Fredrik Wille Kløfta Mikroflyklubb
Tom Røstad Komiteleder mikro
Tommy André Bertelsen Kongsberg Modellflyklubb
Jan Lilleby Konsulent
Mette Lium Konsulent
Johannes Mothes Konsulent
Nic Nilsen Konsulent
Gunnar Aarø Konsulent
Lars Rasmussen Kontrollkomiteen
Ole Fredriksen Kulturdepartementet
Pål Tore Andersen Lakselv mikroflyklubb
Trond Andersen Land flyklubb, mikro
alf g brathagen LARVIK MODELLFLYKLUBB
per larsen Larvik modellflyklubb
Thomas Becke Leder Ankeutvalget NLF
Arild Solbakken Leder Ballongseksjonen
Kai Lyche Leder Teknisk Komit
Roger Holm Leder valgkomiteen mikroflyseksjonen
Torill Kjelstrup Ledsager
Ingebjørg Nørstebø Lesja
Hans Christian Amlie Lesja Fallskjermklubb
Lars Henning Høiby Lesja Fallskjermklubb
Stig-Magne Olsen Lillehammer MFK
Bjørn Pedersen Lista flyklubb
Karin Bjørnebekk Lovkomiteen
Arne Mathisen Lovkomiteen
Lars Kobberstad Luftfartsdirektør
ODD - TORE OHNSTAD MIKRO SEKSJONEN
Petter Faye-Lund Mikroflyklubben Øst
Jan Roger Johansen Mikroflyklubben Øst
Jogeir Nakken mikroflyklubben øst
Karl Hans Glommen Mjøsa Modellflyklubb
Ole Paulsen Moss Modellflyklubb
Bjørtomt Ulf Motorfly anleggskomite
Håvard peder Grong Namdal flyklubb
Jon-Brage Hoel Andorsen Narvik Flyklubb Mikro
Stefan Stokmo Narvik hang og paragliderklubb
Christian Torgersen Narvik hang og paragliderklubb
Kenneth Kåsereff Narvik Modellflyklubb
Geir-Arne Nygård Narvik Modellflyklubb
Thomas Berg Nedre Romerike Flyklubb
Arne Strøm Nedre Romerike Flyklubb
Gaute Hvidsten Nidaros Luftsportsklubb
Brynhild Jorid Rotvold Nidaros Luftsportsklubb
Lars-Kristian Bjerk Nimbus FSK
Frank Halvorsen Nimbus FSK
Tom Bjerke NLF
Tom Brien NLF
Kurt Norevik NLF
Sissel Orderdalen NLF
Torkell Sætervadet NLF
Jostein Tangen NLF
Jan Wang NLF
Jon Gunnar Wold NLF
Steinar Øksenholt NLF
Rolf Liland NLF -luftsportspresident
Mariann Brattland NLF -visepresident
Tor Schaathun NLF -visepresident
Santiago Amengual NLF administrasjon
John Eirik Laupsa NLF administrasjon
Torolf Paulshus NLF valgkomiteen
Tom Erik Sørensen NLF/FAI
Trond Nilsen NLF/HP
Vegard Rytter NLF/Ungdomsutvalget/mikro
Anders Bergane Nome Flyklubb
Egil Roland Nome flyklubb/seil
Jorodd Asphjell Norges Idrettsforbund styret
Anders Hustoft NTNU
Marte Bondø Augdal NTNU Fallskjermklubb
Bjarne Kvæstad NTNU Fallskjermklubb
Thomas Nielsen NTNU Flyklubb
Anders Mæland NTNU FSK
John Kristian Dahl OFSK
Hege Anita Dalen OFSK
JAN ERIK DIETRICHSON OFSK
Espen Finne OFSK
Frid Tidslevold Ofsk
Christian Tengs OOHG
Frode Graff OPK
Tonny Karlsen OPK
Øyvind Nyberg Oppdal Flyklubb
Odd Asbjørn Nyberg Oppdal Flyklubb/Mikro
Frode Finnes Larsen Ordstyrer Fallskjerm
John Ole Hollenstein Os Aero Klubb
Kato Kvitne Os Aero Klubb
Kato Kvitne Os Aero Klubb
Arne Wangsholm Os Aero Klubb
Fredrik Lindalen Oslo Fallskjermklubb
Eigil Bugge Oslo Flyklubb
Per Welin Oslo Flyveklubb
Øyvind Ellefsen Oslo og Omegn Hanggliderklubb
Dag Eckhoff oslo og omegn modellhelikopterklubb
Ane Pedersen Oslo Paragliderklubb
Andreas Mourud Oslo Seilflyklubb
Frode Fløtten Phoenix MFK
Johnny Sørlie Phoenix MFK
Robert Bye Polarsirkel hang- og paragliderklubb
Svein Erik Molberg Rana Fallskjermklubb
Hans Torgersrud Ringerikes SFK
Magnus Brecke Sandøy Romsdalstindene Paragliderklubb
Ole Jorgen Kjellmark Røros Flyklubb
Svein Olav Aasen Salten mikroflyklubb
Øyvind Ek Samferdselsdepartementet
Ingrid Wedel Ingebretsen Sandefjord Seilflyklubb
Vidar Stener Ingebretsen Sandefjord Seilflyklubb
Birger Mordt Sarpsborg Modellflyklubb
Ole-Jørgen Knold Sarpsborg Paragliderklubb
Kenneth Mathisen Sarpsborg Paragliderklubb
Linda Christine Lilleng Seksjonsstyret
Bjørn Skogøy Seksjonsstyret
Sindre Holberg Seksjonsstyret motor
Mikael Aksdal sjø motor
Jan Wold Skedsmo MFK
Atle Klungrehaug Skedsmo Modellflyklubb
Tore Grøneng Skogn luftsportsklubb
Agnar Nilsen Skorve Flygarlag
Rolf Mikkelsen Sky-Wing
Per Arne Skjørholm Snåsa Flyklubb/Mikro
Stien Olaussen Sola flyklubb
Harald Hagen Sola Flystasjon Flyklubb
Håvard Vetrhus Sola Flystasjon Flyklubb
Frode Johannessen Sola Mikroflyklubb
Ole Cato Paulsen Sola Mikroflyklubb
Fredrik Østrem Sola Mikroflyklubb
Knut Kåstad Nygard SPGK
Morten Jensen Sportwing
John Wilhelm Johnsen Sportwing hang og paragliderklubb
Kristina Hjorteland Stavanger Fallskjermklubb
Rune Narum Stavanger FSK
Jo Kolstad Stjørdal Hang- og Paragliderklubb
Kristian Reiten Stjørdal Hang- og Paragliderklubb
Sigurd Brattetveit Stord Flyklubb
Claudia Kruber Stord Flyklubb
Jon Kristian Tisthamar Stord Flyklubb
Øystein Vik Stord Flyklubb
Kristian Kleppe Stratus Paragliderklubb
Hans Christian Auflem Stryn Luftsportsklubb
Ole Anton Brekke Stryn Lufysportsklubb
Mariann Flasnes styresmedlem mikroseksinene NLF
Kari Helene Berg Styret F/NLF
Lars Geir Dyrdal Styret F/NLF
Kristian Moxnes Styret F/NLF
Per-Olof Wallin Styret F/NLF
Carita Gyldenskog Ranvik Styret NLF og Styret F/NLF
Ivar H. Henriksen SU
Eirik Walle SU
Ola Lilloe-Olsen SU Motor
Kenneth Andersen Tele-Agder Flyklubb
Kim Nielsen Tele-Agder Flyklubb
Torbjørn Haugen TROFSK
Oda Enoksen Eide Troms fallskjermklubb
Are Heggmo Troms fallskjermklubb
Reidar Krogstad Troms fallskjermklubb
Thomas Hestnes Mæhlum Tromsø Fallskjermklubb
Robin Olsen Tromsø Fallskjermklubb
Bergersen Kristian Tromsø flyklubb
Jon Erik Staurset Tromsø Hang- og Paragliderklubb
Haagen Valanes Tromsø Modellflyklubb
Stener Terning Trondheim Flyklubb
Tom Erik Holthe Trondheim MFK
Asle Sudbø Trondheim MFK
Børre Tore Børresen Trondheim modellflyklubb
Svein Larssen TSFK
Dag Edvard Larsen Tynset Flyklubb
Tone Bergan TøFSK
Audun Wik TøFSK
Halvor Bjørnstad Tønsberg
Siri Victoria Lund Tønsberg
Aage V. Sørensen Tønsberg Fallskjermklubb
Ellen Aasgaard Tønsberg fallskjermklubb
Alexander Lund Tønsberg Flyveklubb
Erlend Sandvik Tønsberg Flyveklubb
Ole André Utheim Tønsberg Flyveklubb
Marcus Krogstad Ukjent
Tore Kavli Valdres
Even Orderdalen Valdres
Svein Orderdalen Valdres
Tom Olav Haugene Valdres Flyklubb Modell
Erik Rolandsgard Valdres Flyklubb Modell
Gjermund Rye Valdres Hg/Pg klubb
Bjørn Trygve Hammer Valgkomiteeen
Jon Sudbø Vest Telen Modellflyklubb
Terje Hauger Veteranenes Fallskjermklubb
Erik Lindquist Veteranenes Fallskjermklubb
Ole Andreas Christensen Vingtor
Jens Kristian Lindland Vingtor
Kjell Aanvik Vingtor
Tore Jemtegaard Vingtor RC Club
Espen Kvien Vingtor RC Club
Audun Thinn Vingtor RC-Club
Helene Bjørnø Voss
Inger-Margrethe Bøe Voss
Andreas Håland Hemli Voss
Jarle Hus Voss
Grete Viste Voss
Mathias Holtz Voss fallskjermklubb og F/NLF Valgkomiteen
Stig Arve Haugen Værnes flyklubb
Vidar Foss Ørland
Jan Erik Hanken Ålesund Flyklubb